Sinéad O'Connorová

Dublin - Irská zpěvačka Sinéad O'Connorová, která byla ve středu nalezena mrtvá ve svém londýnském bytě, dokončovala nové album, řešila možné termíny pro turné na příští rok a zvažovala rovněž možné zfilmování svých pamětí nazvaných Rememberings, uvedli dnes podle irské stanice RTE její manažeři.

Redaktor RN 29.07.2023 07:54:00 2x
Sinéad O'Connorová

Hodnocení

100%

Rýsovaly se úžasné plány, uvedla na adresu známé zpěvačky společnost 67 Management, která ji zastupovala. Smrt 56leté umělkyně, která v minulosti trpěla psychickými problémy, v tuto chvíli není považována za podezřelou. Jak uvedly londýnské úřady, nyní bude provedena pitva, její výsledky ale mohou být známy až za několik týdnů.

Sinéad dokončovala své nové album, plánovala nové termíny pro turné v roce 2024 a zvažovala možnosti v souvislosti se zfilmováním své knihy, uvedli na stránkách společnosti 67 Management agenti Kenneth and Carl Papenfusovi. Autobiografie Rememberings vyšla v roce 2021.

Irskou zpěvačku proslavil její emotivní hlas, krátký sestřih vlasů a hit Nothing Compares 2U z roku 1990. O svých psychických problémech Sinéad O'Connorová veřejně mluvila. V roce 2007 v talkshow americké moderátorky Oprah Winfreyové uvedla, že jí byla o čtyři roky dříve diagnostikována bipolární porucha a že před určením diagnózy bojovala se sebevražednými myšlenkami a nepřekonatelným strachem. Podle agentury AP tehdy rovněž řekla, že díky lékům se jí podařilo nalézt větší rovnováhu, je na tom ale potřeba stále pracovat. Když loni spáchal sebevraždu její syn Shane, zpěvačka na twitteru napsala, že bez něj nemá smysl žít. Krátce na to byla hospitalizovaná, napsala AP.

Zdroj: ČTK
Ohodnoťte počtem hvězdiček.